Sala Müzik Online Enstrüman Festivali | Sala Fest - سالا موزیک
Sala Müzik Online Enstrüman Festivali

Sala Müzik آنلاین Enstrüman Festivali

Sala Müzik آنلاین Enstrüman Festivali، Sala Müzik tarafından آنلاین olarak düzenlenmektedir. Festivale yaş kategorisinden، türlü müzik aleti icra eden kişiler katılabilir. Festivale katılmak için icra ettiğiniz müzik aletini canlı performansla videonuzu çekmeniz ve salamuzik.com sitesine خوبوورو فرمونو doldurmanız yeterli olacaktır. Videonuz حداقل 1 حداکثر 3 dakika olmalıdır. İcra edeceğiniz müziklerin telif hakkı olmamalıdır. ğrneğin bir başka kişinin bestelediği müzikleri icra ederek festivale göndermeniz durumunda başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Bu gibi durumların yaşanmaması، festivale katılmaya engel teşkil etmemesi için internet üzerinden Anonim (telif hakkı olmayan) müzikleri araştırarak müziğinizi icra edip bize göndermeniz festivale katılmanül Öte yandan başvuru yaparken başvuru formunda icra edeceğiniz müziğin telifsiz olduğuna dair elde ettiğiniz kaynağınızın linkini de forma eklemelisiniz. Telif hakkı olmayan müziklerin linklerini nrnek olarak aşağıda size vermekteyiz. Verilmekte olan linkler yalnızca rnek teşkil etmektedir. Siz istediğiniz telifsiz müzikleri başka kaynaklardanda seçerek icra edebilirsiniz.

nrnek Spotify Listesi

Kendi besteleri olan adaylar kendi besteleri ile katılabilirler. Yalnız başvuru yaparken başvuru formunda "Müzik Lisansı" bölümüne "Kendi bestem" seçeceğini işaretlemeliler. Başvuru formundan sonraki aşamada جشنواره ekibi tarafından sizinle email üzerinden mail gönderip bestenin size ait olduğuna dair yetkili kurumlar tarafından verilmiş olan belgenin Pdf'ini mail olarak isteyeceklerdir. Belge gönderemeyen adaylar festivalden çıkarılacaktır.

Başvurularınız "Sala Fest" ekibi tarafından incelenecektir. Gönderdiğiniz videoların görüntü ve ses kalitesinin çok iyi olmasına dikkat ediniz. Teknik açıdan uygun olmayan videolarınız yani görüntüsü ve ses kalitesi kötü olan başvurular teknik eleme ile elenerek ön jüriye bile sunulmadan ilk elemede festivalden çıkarılmış olacaktır. Festivalden ilk elemede elenmemek için görüntü ve ses kalitesinin iyi olmasına dikkat ediniz.

Ön jüri ilk elemeyi gerçekleştirdikten sonra gönderilen videolar arasından حداکثر 100 حداقل 40 videoyu Ağustos aynın 2'sinde Türkiye saati ile 00: 00'da Sala Müzik Youtube kanalında online olarak gösterime sunacaktır böelim olacaktır belelim olacaktır belelimlam Sonraki aşamada videolarınızın ne kadar beğenildiği sizi pln plana çıkaracaktır. Ne kadar çok beğeni alırsanız festivalde derece alma şansınız o kadar artacaktır.

Bütün videolar 1 Kasım'da، Sala Fest ekibinin kazananları belirlemesi için Sala Müzik Youtube kanalından dondurulacaktır. Kazananlar 11 Kasım'da salamuzik.com sitesinden duyurulacaktır. جشنواره bittikten sonra festivale katılan videoların bir kısmı Youtube kanalımızda tekrar aktifleştirilecektir. 

جوایز

Sala Fest 2020 En İyi Yetenek üdülü: Festivalin esas ödülüdür. Youtube'da en çok beğeni alan video olacaktır. 8000 Amerikan Doları ve festivali kazandığına daet plaketle ödüllendirilecektir.

Sala Fest 2020 En İyi İkinci Yetenek üdülü: جشنواره در ikinci ödülüdür. Youtube'da En çok beğeni alan ikinci video olacaktır. 3000 Amerikan Doları ve kazandığına dair plaketle ödüllendirilecektir.

سالا فست 2020 En Yaratıcı Sunum Ödülü: Festivalin üçüncü ödülüdür. Sala Fest 2020 Jürisi tarafından seçilecektir. salamuzik.com'da kullanılmak erezere 1000 Amerikan doları değerinde hediye çeki ve kazandığı üdüle dair plaketle düllendirilecektir

Sala Fest 2020 Jüri elzel Ödülü: Festivalin elzel ödülüdür. Sala Fest 2020 jürisi tarafından seçilecektir. Etnik enstrümanlarla katılacak adaylar için tasarlanmıştır. salamuzik.com'da kullanılmak zere 1000 Amerikan doları değerinde hediye çeki ve kazandığı düle dair plaketle düllendirilecektir.

Başvuru formunu eksiksiz doldurabilmek için lütfen hazırladığımız videoyu dikkatlice izleyiniz.
جشنواره ekibinin sizinle sorunsuz iletişim kurabilmesi için bilgilerinizi lütfen eksiksiz giriniz.
Daha detaylı Bilgi için "Hüküm Ve Koşullar" ، "Sık Sorulan Sorular" bölümlerine bakabilirsiniz.

جشنواره kapsamında gönüllü olarak katılmak isteyen katılımcılar، başvuru formunda katkıda bulunmak istediklerini belirtebilirler. Sosyal medya hesaplarımızdan interaktif olarak söyleşiler، müzik performansları ve eğitimler de düzenlenecektir. Söyleşilerin zaman cetvelleri جشنواره başladıktan sonra salamüzik.com sitesinde düzenli olarak yayınlanacaktır.

hepinize bol şanslar dileriz. Sala Müzik ailesine hoşgeldiniz.

Hüküm Ve Koşullarسوالات متداول